0. [Polska Komisja Likwidacyjna] – „Wezwanie! Do wszystkich organizacyj wojskowych. Żołnierze! Obywatele”. Kraków, b.r. (1918)
[Polska Komisja Likwidacyjna] – „Wezwanie! Do wszystkich organizacyj wojskowych. Żołnierze! Obywatele”. Kraków, b.r. (1918); 94,5 x 62,5 cm.
Afi sz wzywający do wstępowania do wojska polskiego (okręgu zachodnio galicyjskiego pod dowództwem brygadiera Bolesława Roi), podpisany przez Prezydium Komisji Likwidacyjnej (organ tymczasowej władzy polskiej na terenach dawnego zaboru austriackiego): Ignacego Daszyńskiego, Aleksandra Skarbka, Tadeusza Tertila (wieloletniego burmistrza Tarnowa) i Wincentego Witosa. Po konserwacji, drobne ubytki pap. uzupełnione.
Ilośc odsłon: 1124