0. [Walewscy, potomkowie cesarza Napoleona] – Zespół dokumentów (dwie książki, dwa listy, drzewo genealogiczne, zaproszenia ślubne). Lata 80. XX w.
Cena: 360,00 PLN
[Walewscy, potomkowie cesarza Napoleona] – Zespół dokumentów (dwie książki, dwa listy, drzewo genealogiczne, zaproszenia ślubne). Lata 80. XX w.
Zespół pamiątek związanych z Charles’em André Walewskim (ur. 1948), potomkiem cesarza Napoleona i Marii Walewskiej. W skład oferowanego zespołu wchodzą dwie książki w języku francuskim z odręcznymi dedykacjami Walewskiego dla profesora Stefana Kuczyńskiego (datowane: 27 lutego 1983 r.): Sutherland Christine. Marie Walewska. Le grand amour de Napoléon. Traduit de l’anglais par Françoise de Bernardy. B.m. (Paryż) 1981, Librairie Académique Perrin, s. 314, tabl. il. 16 (foto cz.-b.), 20,5 cm, opr. wyd. imitacja sk. ze złoc.; oraz: Bernardy Françoise de. Alexandre Walewski (1810-1868). Le fils polonais de Napoléon. B.m. (Paryż) 1976, Librairie Académique Perrin, s. 365, tabl. il. 16 (foto cz.-b.), 20,5 cm, opr. wyd. imitacja sk. ze złoc. Poza tym w skład zespołu wchodzą: rękopiśmienne drzewo genealogiczne rodziny Colonna Walewskich (k. [2], język francuski); dwa listy (rękopisy w języku francuskim, dat. 1983 r.), podpisane przez Karola Andrzeja Walewskiego; zaproszenia na ślub Walewskiego (druki, 1987 r.). Stan dobry.
Ilośc odsłon: 1553