Rostworowski Jan. Obrazki z życia Zbawiciela. Wydanie czwarte. Dwadzieścia ilustracyj w rotograwiurze. Kraków 1929.
Rostworowski Jan. Obrazki z życia Zbawiciela. Wydanie czwarte. Dwadzieścia ilustracyj w rotograwiurze. Kraków 1929. Wydawnictwo Księży Jezuitów, s. 418, tabl. ilustr. 20, 18,5 cm, opr. wyd. pł. ze złoc. i barwnymi tłocz. na licu.
Zbiór kontemplacji o życiu Jezusa Chrystusa opracowanych przez ks. Jana Rostworowskiego (1876-1963). Książka ozdobiona 20 tablicami z ilustracjami. Oprawa wydawnicza: płótno zielone, na grzbiecie i licu złocona tytulatura, na grzbiecie tłoczone motywy kwiatowe. Blok lekko poluźniony, obca dedykacja, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 819