Wykład praw obowiązujących w Królestwie Polskim. I. Prawo cywilne. B.m., b.r. (po 1838)
- S••••••i
- 950,00 PLN
- m•••••••s
- 900,00 PLN
- S••••••i
- 850,00 PLN
- m•••••••s
- 800,00 PLN
- S••••••i
- 750,00 PLN
- m•••••••s
- 700,00 PLN
- S••••••i
- 650,00 PLN
- m•••••••s
- 600,00 PLN
- S••••••i
- 550,00 PLN
- a•••••r
- 500,00 PLN
- m•••••••s
- 480,00 PLN
- S••••••i
- 460,00 PLN
- m•••••••s
- 440,00 PLN
- S••••••i
- 420,00 PLN
- a•••••r
- 400,00 PLN
- m•••••••s
- 380,00 PLN
- S••••••i
- 360,00 PLN
Wykład praw obowiązujących w Królestwie Polskim. I. Prawo cywilne. B.m., b.r. (po 1838), b.w., k. [1], s. 475, 28 cm, opr. z epoki, ppł.
Skrypt powielony techniką litografii. Wykładnia prawa cywilnego obowiązującego w Królestwie Polskim. Objaśnienia dotyczą Kodeksu Cywilnego Królestwa Polskiego obowiązującego od 1825 r. z uwzględnieniem zmian wprowadzonych do 1838 r. Drobne ubytki pł i otarcia opr., niewielkie zagniecenie części kart, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 833