0. Jeske-Choiński Teodor. Historyczna powieść polska. Studyum krytyczno-literackie (od Niemcewicza do Kaczkowskiego). Biblioteka Dzieł Wyborowych, nr 87. Warszawa 1899.
Jeske-Choiński Teodor. Historyczna powieść polska. Studyum krytyczno-literackie (od Niemcewicza do Kaczkowskiego). Biblioteka Dzieł Wyborowych, nr 87. Warszawa 1899. B.w., s. 152, 19 cm, opr. pł. wyd. z tłocz. złotem tytułem na grzbiecie.
Pieczęć na k. tyt.: „Z książek Stefana i Janiny Nekanda Trepków”. Dzieje polskiej powieści historycznej XVIII-XIX w., autorstwa jednego z płodniejszych polskich publicystów i krytyków okresu pozytywizmu, autora powieści o charakterze społecznym i historycznym. Drobne otarcia opr., złocenia wyblakłe, poza tym stan dobry
Ilośc odsłon: 975