[Herb Jastrzębiec] – Tłok pieczętny do laku. Polska, II połowa XIX w.
- L••••5
- 1 300,00 PLN
- d•••••••i
- 1 200,00 PLN
- L••••5
- 1 100,00 PLN
- 1 000,00 PLN
Brąz złocony, drewno toczone; pole tłoka 1,7 x 1,5 cm, wysokość 8,0 cm
Herb Jastrzębiec jest najliczniej występującym herbem wśród rodzin polskich. Należy do niego ponad 1700 nazwisk. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 890