„Krajobraz po bitwie”. B.m. 1970
„Krajobraz po bitwie”. B.m. 1970; 83,5 x 58,5cm.
Sygnowany: „Mroszczak” - Józef Mroszczak (1910-1975) – studiował w Warszawie oraz Wiedniu, przez wiele lat był profesorem ASP w Warszawie; zajmował się grafiką artystyczną i użytkową oraz wystawiennictwem. Wielokrotnie uczestniczył w Międzynarodowym Biennale Plakatu, był laureatem licznych nagród. Plakat do filmu w reżyserii Andrzeja Wajdy, w roli głównej Daniel Olbrychski. Po konserwacji, zdublowany na bibułce, przedarcie podklejone.
Ilośc odsłon: 1230