„Popiół i diament”. B.m., b.r. (ok. 1958)
„Popiół i diament”. B.m., b.r. (ok. 1958); 42,0 x 57,5 cm.
Afisz zapraszający na film w reżyserii Andrzeja Wajdy, z wielką rolą Zbigniewa Cybulskiego. Na odwrocie plakat do filmu w reżyserii Emilio Fernandeza z Rossaną Podestą (1953 r.). Po konserwacji, zdublowany na bibułce, drobne ubytki uzupełnione.
Ilośc odsłon: 1213