[Rozdół] – Zespół 7 fotografii.
- 600,00 PLN
- f••••a
- 550,00 PLN
- 500,00 PLN
- f••••a
- 400,00 PLN
[Rozdół] – Zespół 7 fotografii. B.m., b.r. (XIX/XX w.); fotografie czarno-białe, śr. o wym. 8,0 x 11,0 cm (na pap. 9,0 x 14,0 cm).
Nie sygnowane fotografie ukazujące pałac Lanckorońskich w Rozdole (obecnie na terenie Ukrainy). Pierwotnie własność Rzewuskich, kilkakrotnie przebudowywana, obecnie opuszczona, była ulubioną siedzibą Karoliny Lanckorońskiej. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 820