0. [Przeworsk] - Zespół 2 fotografii.
[Przeworsk] - Zespół 2 fotografii. B.m., b.r.; fotografie czarno-białe, śr. o wym. 8,0 x 13,0 cm.
Nie sygnowane fotografie ukazujące pałac Lubomirskich w Przeworsku na Podkarpaciu. Klasycystyczny pałac wraz z parkiem angielskim powstał na początku XIX w., m.in. przy współudziale gen. Bema; mieściła się tam wspaniała kolekcja dzieł sztuki. Na odwrocie jednej z fotografii list, podpisany „Lubomirski”. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 898