0. [Częstochowa] - „Częstochowa. Widok kościoła na Jasnej-górze. Album Widoków Krajowych” Fot. T. Chodźko. Warszawa, 1874.
[Częstochowa] - „Częstochowa. Widok kościoła na Jasnej-górze. Album Widoków Krajowych” Fot. T. Chodźko. Warszawa, 1874. Fotografia 14,8 x 21,1 cm, naklejona na karton firmowy 21,5 x 26,7 cm.
Zdjęcie w ramce z drukowanym opisem u dołu pośrodku, z prawej sygn.: „Alb: Wid: Krajow.: T. Chodźko”, z lewej: dopuszczenie przez cenzurę z datą 28. X. 1874. Tyburcy Chodźko (1840-1908) – fotograf działający w Warszawie, Płocku, Piotrkowie, Łomży, Druskiennikach i Wilnie, były powstaniec styczniowy 1863-1864 i zesłaniec syberyjski.Zabrudzenia, drobne uszkodzenia kartonu podkładu, prawy margines przycięty (bez szkody dla zdjęcia), poza tym stan dobry. Rzadkie.
Ilośc odsłon: 913