„Plotkarz: – oni zagłuszają moje słowa”. Warszawa, 1954
„Plotkarz: – oni zagłuszają moje słowa”. Warszawa, 1954; 42,5 x 60,0 cm. 300,-
Plakat sygnowany „Jerzy Karcz” (ur. 1918 r.; w latach 40. i 50. XX w. wykonywał rysunki satyryczne do „Muchy” i „Szpilek”, następnie wyjechał do Paryża). Plakat propagandowy z okresu kolektywizacji polskiej wsi. Ślad składania pośrodku, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 844