0. „PPS. 1892-1952. 60 lat walki”.
„PPS. 1892-1952. 60 lat walki”. B.m., 1952; 62,0 x 48,8 cm. 300,-
Plakat (technika własna), sygnowany monogramem wiązanym „WSB”, wydany z okazji 60. rocznicy powstania Polskiej Partii Socjalistycznej, powstały zapewne na emigracji (w kraju partia przestała istnieć w grudniu 1948 r. po zjednoczeniu z PPR i utworzeniu PZPR). Po konserwacji (przedarcie podklejone), drobne zabrudzenia, stan dobry.
Ilośc odsłon: 857