[Plebiscyt na Śląsku] - „Trzeci Maja ! Niech żyje Górny Śląsk zjednoczony z wolną Polską”. Kraków – Gliwice, 1920
[Plebiscyt na Śląsku] – „Trzeci Maja! Niech żyje Górny Śląskzjednoczony z wolną Polską”. Kraków –Gliwice, 1920; 44,2 x 31,3 cm.
Sygnowany:„Klisze St. Wełamyk Kraków”; „M. Kwiatkowski, drukarnia „Sztandaru Polskiego”, Gliwice”. Plakatpropagandowy z okresu powstań śląskich,wydrukowany przez M. Kwiatkowskiego w drukarni „Słowa Polskiego” w Gliwicach. Po konserwacji.
Ilośc odsłon: 924