Suffczyński Kajetan [Bodzantowicz pseud.]. Zawsze oni. Obrazy historyczne i obyczajowe z czasów Kościuszki i Legionów. Dzieło pośmiertne… z illustracyami J. Kossaka i epigrafami W. Pola, nigdzie niedrukowanemi, z portretem Suffczyńskiego i Pola. Poznań 1917. Wielkopolska Księgarnia Nakładowa Karola Rzepeckiego w Poznaniu, s. 414, [2], portr. 1, tabl. ilustr. 40, 29 cm, opr. wyd. ppł. z tyt. i ilustr. na licu.
Piękna, ilustrowana edycja najsłynniejszego dzieła Kajetana Suffczyńskiego (1807-1873) – żołnierza, powieściopisarza, przyjaciela Wincentego Pola. Zbiór opowiadań wojskowych z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej i Legionów Polskich. Dzieło ozdobione 40 ilustracjami na papierze kredowym i reprodukcją miedziorytowego portretu Wincentego Pola i Kajetana Suffczyńskiego. Oprawa wydawnicza półpłótno, na grzbiecie tytulatura, na licu tytulatura oraz ilustracja nawiązująca do treści książki, wykonana według rysunku Juliusza Kossaka, brzegi kart barwione. Niewielkie przybrudzenia oprawy, margines k. przedtyt. wzmocniony, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 829