0. [Epoka napoleońska] – „Wilna 1812”. Lit. A. Felgner. Poł. XIX w.
[Epoka napoleońska] – „Wilna 1812”. Lit. A. Felgner. Poł. XIX w.
Litografia kolorowana; 36,0 x 49,0 (w świetle oprawy)
Cesarz Francuzów Napoleon w pędzącej trojce, na tle zimowego, litewskiego pejzażu. Dookoła stylizowana na starą drewnianą ramę dekoracja, poniżej tytuł oraz adres wydawniczy (wydana przez A. Felgnera w Berlinie). Oprawiona w starą ramę. Drobne uszkodzenia ramy, stan dobry.
Ilośc odsłon: 1262