1. [Wilno]– „Wilna oder Wilda die Haupt-Stadt in Litthauen”. G. Bodenehr. 1720 r.
[Wilno] – „Wilna oder Wilda die Haupt-Stadt in Litthauen”. G. Bodenehr. 1720 r.
Miedzioryt; 16,0 x 24,0 (pl. 19,0 x 30,0).
Panorama miasta, będąca dość wiernym powtórzeniem o ponad sto lat starszej ryciny Brauna-Hogenberga. Na bocznych marginesach teksty objaśniające. Rycina sygnowana przez sztycharza i wydawcę Gabriela Bodenehra II (1664-1758) z Augsburga. Po konserwacji, stan dobry.
Ilośc odsłon: 1136