[secretera].
portal bibliofilsko-aukcyjny

lub

Ważne dla nowych klientów! Zasady udziału w 64 Aukcji 2-3.12.23

21 listopad 2023 | Lamus

 

Szanowni Państwo,

 Serdecznie zapraszamy na 64 Aukcję Książek i Grafiki Antykwariatów Warszawskich "Lamus" w dniach 2 i 3 grudnia 2023 r. od godz. 10.00 w sobotę i niedzielę, która przeprowadzona zostanie online na portalu bibliofilskim www.secretera.pl. 

 Na portalu secretera.pl 24 listopada opublikujemy aktywny katalog ze zdjęciami wszystkich pozycji i opcją składania zamówień (zakładka "Aukcje")

 Można również pobrać katalog w wersji PDF. Zamówienia można składać: korespondencyjnie (pocztą tradycyjną, faxem), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) oraz poprzez portal.

 W dniach Aukcji, tj. 2 i 3 grudnia od godz. 10.00 w sobotę i niedzielę obiekty będą pojawiać się po kolei na  20 sekund. Aby zalicytować, należy (po zarejestrowaniu się)  kliknąć na ikonkę "licytuj". Jeżeli obiekt będzie licytowany co najmniej przez jedną osobę, licytacja będzie przedłużać się o kolejnych 10 sekund, dając szansę zakupu następnym chętnym. Nie ma potrzeby licytowania w stresie, w ostatniej sekundzie.

Przed Aukcją, osoby pragnące zakupić wybrane pozycje, mogą zgłaszać swoje limity (maksymalne ceny) w formie tradycyjnej (listem lub faxem), a także przekazywać swoje zamówienia drogą mailową do dnia poprzedzającego aukcję, tzn. do godz. 19.00 1 grudnia br. Na portalu secretera.pl podobnie, przyjmujemy zlecenia elektronicznie po wcześniejszym zarejestrowaniu się wg podanej instrukcji (jest to wygodna forma wzięcia udziału w aukcji, bez angażowania swego czasu w dniu aukcji. Należy podać swoje podstawowe dane i aktywować swoje konto poprzez kliknięcie przysłanego mailem linku).

Aby złożyć zamówienie poprzez portal, należy kliknąć przy wybranej pozycji na ikonkę "Podaj swój limit". Po chwili pojawi się tekst: "Potwierdzamy przyjęcie limitu". Zgodnie z systemem aukcyjnym, zamówienia złożone przez portal secretera.pl oraz pocztą tradycyjną będą uwzględniane dopiero w trakcie trwania licytacji, tak jak na aukcji stacjonarnej (wcześniej, przed rozpoczęciem licytacji, nie pojawiają się na ekranie). W przypadku odnotowania kilku zamówień na jedną pozycję, licytacja rozpocznie się od przedostatniego pod względem wysokości limitu powiększonego o jedno postąpienie.

 Na pozycje najdroższe rezerwujemy możliwość wzięcia udziału w aukcji telefonicznie (liczba połączeń z konieczności będzie ograniczona).

Istnieje także możliwość osobistego obejrzenia pozycji w antykwariacie po uprzednim umówieniu terminu (dzień i godzina), z podaniem numerów obiektów.

W sobotę, 2 grudnia br. licytowane będą obiekty nr 1-558;

W niedzielę, 3 grudnia br. licytowane będą obiekty nr 559-851.

Po Aukcji, w dniach 5-9 grudnia każda osoba, która dokonała zakupu, otrzyma od nas zawiadomienie z łączną kwotą i numerem konta do przelewu. Obiekty poza Warszawę wysyłamy pocztą. Istnieje możliwość odbioru obiektów od 5 grudnia w naszym Antykwariacie przy ul. Sandomierskiej 23 (wejście od ul. Rakowieckiej).

Faktury wystawiamy na życzenie klienta. Należy nas o tym powiadomić najpóźniej do 5.12.br.

Zapraszamy do udziału w Aukcji,

Hanna i Andrzej Osełko

Antykwariaty Warszawskie "Lamus"

02-567 Warszawa, ul Sandomierska 23 (Mokotów)

00-271 Warszawa, ul. Nowomiejska 7 (Galeria Stare Miasto)

 tel.022 8481639 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.lamus.pl