[secretera].
portal bibliofilsko-aukcyjny

lub

Zaproszenie na 62 Aukcję Książek i Grafiki 20-21 maja 2023

12 maj 2023 | Lamus

Szanowni Państwo,

 Serdecznie zapraszamy na 62 Aukcję Książek i Grafiki Antykwariatów Warszawskich Lamus w dniach 20 i 21 maja 2023 r., która przeprowadzona zostanie na portalu www.secretera.pl. Aktywny katalog znajduje się w zakładce "Aukcje". Można również pobrać katalog w wersji PDF. Zamówienia można składać: korespondencyjnie (pocztą tradycyjną, faxem), mailowo oraz poprzez portal secretera.pl

 Aukcja odbędzie się online, rozpoczynamy o godz. 10.00 w sobotę i niedzielę. Każdy obiekt odsłoni się na 20 sekund. Licytujemy klikając w ikonkę „Licytuj”.

 Wystawiamy 700 obiektów, w tym starodruki. W ofercie ponadto: pamiątki historyczne, rękopisy, dawne mapy Polski i widoki miast, grafika artystyczna, fotografie, książki z XIX i XX wieku z dziedziny heraldyki, historii, literatury, regionaliów, książki ilustrowane oryginalnymi grafikami oraz książki w pięknych oprawach.

Zapraszamy,

Hanna i Andrzej Osełko

Antykwariat i Dom Aukcyjny "Lamus"

tel. 22 848 16 39, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.lamus.pl