[secretera].
portal bibliofilsko-aukcyjny

lub

WAŻNE! Informacja dla nowych klientów Portalu

07 maj 2021 | Lamus

Szanowni Państwo,

Dawne księgi, książki i książeczki z XVII-XX wieku, zabytkowe rękopisy, mapy i grafiki, oryginalne plakaty i fotografie będzie można licytować w sobotę i niedzielę 22 i 23 maja 2021r. na naszej 54 Aukcji Książek i Grafiki na portalu www.secretera.pl.
Rozpoczęcie aukcji o godz. 10.00. Na ekranie będą pojawiać się kolejne obiekty, licytuje się poprzez kliknięcie ikonki: "licytuj". Każdy obiekt odsłania się na 30 sekund. Każde przebicie spowoduje przedłużenie licytacji o kolejnych 15 sekund, jest zatem czas na podjęcie decyzji, czy licytować dalej, nie musimy licytować w stresie w ostatniej sekundzie.

Na portalu można też składać zamówienia, podając swoje limity (klikając ikonkę "podaj swój limit"). Aktywny katalog z możliwością składania zamówień poprzez portal pojawi się 8 maja 2021.

Zachęcamy do rejestrowania się na portalu (należy podać swoje podstawowe dane, uaktywnić nadesłany mailem link, przepisując kod z obrazka otrzymanego wcześniej  SMS-em) i do udziału w Aukcji.

Hanna i Andrzej Osełko

Antykwariat "Lamus" 

www.lamus.pl     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 228481639